Акція: «Букет ветерану!»

Ми не забудемо нічого
Забути сил у нас  нема.

Стала традицією в нашому ДНЗ№ 92 «Світлячок» вітати ветеранів війни 1941-1945 р. з Днем перемоги.

Вихованці групи «Капітошки» та «Чомусики» 03.05.18 року завітали до ветерана війни Ярченко Просков`ї  Максимівни, яка все життя після війни лікувала дітей, працювала у МЦРЛ.

А вихованці групи «Сонечка» та «Барвінки» вітали зі святом Соловйова Василя Тихоновича.

Просков`я Максимівна та Василь Тихонович кожного року зустрічають дітей дитячого садочка з радістю. Заздалегідь готуються до нового дня.

Діти щиро привітали їх з наступаючим святом Днем Перемоги. Підготували букети квітів, виготовили своїми руками, разом з вихователем, вітальні листівки та подарували їх.

Просков`я Максимівна розповіла дітям про своє дитинство, героїчне минуле, розглянула  з дітьми фотографії, військові листи складені трикутником. Діти зацікавлено розглядали нагороди ветерана і слухали розповідь.

Василь Тихонович, незважаючи на вади зору, взяв в руки гармонь і весело заграв із задоволенням заспівав дітям пісні воєнних років.

Зустрічі були цікаві, захоплюючі – дітям не хотілося прощатися з Просков`ю Максимівною та Василем Тихоновичем .

Ми вклоняємося Вам, шановні ветерани!
Ми завжди будемо пам’ятати Ваш подвиг!
Ми завжди будемо пам’ятати Вас!
Низький уклін Вам, сивочолі ветерани!