Twitter response:
ДНЗ "Світлячок"

Алгоритм реєстрації

1. Ознайомитися з Положенням про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Миколаєва.

2. Уважно прочитати Інструкцію користувача щодо електронної реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади.

3. Зареєструватися на порталі (перейти за посиланням або натиснувши кнопку “Реєстрація” зверху праворуч)

4.Розпочати реєстрацію на порталі, обравши серед областей України Миколаївську, далі – місто Миколаїв

5. Ознайомитися з інформацією про ДНЗ або якщо Ви вже знаєте, до якого ДНЗ хочете зареєструватися, натиснути “Шукати ДНЗ” (зверху праворуч)

6. Обрати дитячий садок.

7. У полі «Бажаний рік зарахування» виберіть той рік, в якому Ви хочете, щоб Ваша дитина була зарахована в дитячий сад. Пам’ятайте, що при створенні заяви вік дитини на момент зарахування обчислюється, відповідно до дати народження станом на перше вересня, отже рекомендована вікова група встановлюється автоматично . 

8. На цій же сторінці знизу можна подати заявку на зарахування дитини в цей навчальний заклад, натиснувши «Подати заявку на вступ».

9. Заповнити реєстраційну форму (три кроки). УВАГА! Поля, що виділені напівжирним написанням, обов’язкові для заповнення. Вносити дані необхідно виключно українською мовою, відповідно свідоцтва про народження!

Так, наприклад, якщо ім’я дитини Анастасія, а в заявці вказано ім’я Настя, то така заявка буде вважатися не правильною. Заявки, в яких вказані дані не українською мовою або відмінні від даних у документах, будуть відхилені.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ МОЖНА ЛИШЕ В ОДИН ДИТЯЧИЙ САДОК

Вкажіть місце народження, адреса реєстрації та адреса проживання дитини. Обов’язково необхідно вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини. Ці дані необхідні для перевірки унікальності введених даних (для запобігання реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними і тими ж персональними даними).
У полі “Серія свідоцтва про народження” необхідно вказати серію в форматі 1-ХХ (першим символом повинна бути арабська цифра, далі “тире” і 2 букви українського алвавіта). Якщо у свідоцтві про народження вказана серія, в якій перший символ -це римська цифра, то необхідно вписати замість римської цифри арабську, що відповідає римській. У полі “Номер свідоцтва про народження” необхідно вказати шестизначний номер свідоцтва про народження.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно прикріпити до заяви скан-копії документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг). Щоб прикріпити до заяви скан-копії, натисніть на кнопку «Вибрати файл» навпроти відповідних полів і виберіть відповідний файл на комп’ютері (система підтримує наступні формати файлів:  jpg, jpeg, png, gif, bmp. Максимальний розмір файлів 5Мб)

 

Якщо дитина перебуває на диспансерному обліку, виберіть «Так» навпроти поля «Диспансерний облік» і вкажіть напрямок обліку:

Якщо дитина має право на пільги при зарахуванні до дошкільного навчального закладу, поставте «Так» у відповідному полі та вкажіть необхідні дані про документ, що підтверджує право на пільги (і скан-копію документа). У переліку категорій пільг представлені всі наявні в Україні категорії, яким держава надає пільги при зарахуванні дітей у дошкільні навчальні заклади.

Зверніть увагу, електронна реєстрація здійснюється лише в групи загального розвитку! Якщо дитина має висновок ПМПК, яка направляє в спеціальну або санаторну групу виходячи з показань, то необхідно звернутися безпосередньо до навчального закладу.

Якщо зазначені при реєстрації дані не співпадуть з даними оригіналу, тобто виявляться недостовірними, Ваша заявка буде анульована!!!

10. Після внесення всіх необхідних даних натисніть кнопку “Зберегти”, Ви повинні побачити повідомлення про те, що заявка додана. Зверніть увагу, після цього Ваша заявка має статус “нової” і в черзі поки не відображається!

11. Після подання заявки на порталі протягом 10 днів Вам необхідно звернутися з оригіналами всіх документів, зазначених при реєстрації, до завідуючої обраного дошкільного навчального закладу. Завідуюча після перевірки документів створює відповідний обліковий запис і з цього моменту батьки зможуть спостерігати за заявкою на порталі (“Мої заявки”) та за чергою (на сторінці обраного ДНЗ вкладка “Черга”).

Зверніть увагу, черга залежить від декількох параметрів. Тому, якщо Ви вкажите рік зарахування та вікову групу, Ви будете бачити реальну картину черговості в цей дитячий садок в певному році зарахування. Вік дитини необхідно рахувати на момент зарахування, тобто 1 вересня обраного року зарахування

12. Зарахування до ДНЗ

12.1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу, як правило, здійснюється керівником (відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором) упродовж періоду комплектації груп (серпень-вересень) поточного року у відповідний дошкільний навчальний заклад.

У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом дітей упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором) у термін 30 календарних днів від дати подання інформації про вільні місця в ДНЗ держателю Реєстру.

12.2. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

12.3. У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування в ДНЗ» заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів подати керівнику ДНЗ усі необхідні документи для зарахування:

• заява батьків або особи, яка їх замінює;

• медична картка про стан здоров’я дитини (ф. № 026/о);

• довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

• свідоцтво про народження;

• реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний ДНЗ, яка роздруковується з розділу «Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження» з персонального комп’ютера або в  дошкільному навчальному закладі, управлінні освіти Миколаївської міської ради.

12.4. Прийом дітей до ДНЗ (груп) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних) здійснюється при наявності висновку психолого-медико-педагогічної консультації м. Миколаїв або заключення лікувально-контрольної комісії територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру (для дітей з латентною туберкульозною інфекцією, з малими затухаючими формами туберкульозу та після вилікування з приводу туберкульозу), направлення управління освіти Миколаївської міської ради та документів за умови попереднього внесення дитини до списків загальної міської електронної реєстрації.

12.5. У випадку наявності вільних місць в одному із дошкільних навчальних закладів, який розташований поблизу ДНЗ, що обрав заявник, та відсутності заявників відповідної вікової категорії у цей заклад, заявникам іншого дошкільного навчального закладу із найбільшою кількістю заявників може бути запропонована можливість бути зарахованим до іншого ДНЗ.

12.6. Завідувачі дошкільних навчальних закладів проводять прийом документів для зарахування дитини у відповідний дошкільний навчальний заклад лише відповідно до списків, поданих реєстратором, та при наявності реєстраційної картки, яка буде зберігатися в особовій справі дитини в ДНЗ.

12.7. Прийом до ДНЗ заявників пільгових категорій відбувається у співвідношенні 1:5 (1 дитина пільгової категорії – 5 дітей без пільг).

Заявник пільгової категорії надає відповідний документ, що свідчить про наявність пільг.

До пільгових категорій належать: :

– діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

– діти військовослужбовців

– діти працівників міліції

– діти працівників державної кримінально-виконавчої служби

– діти прокурорів та слідчих прокуратури

– діти багатодітних сімей, де 3 чи більше дітей дошкільного віку

– діти батьків-інвалідів І групи;

– діти одиноких батьків (вдів, вдівців);

– діти, які перебувають під опікою (піклуванням);

– діти-інваліди, які не мають протипоказань перебування в ДНЗ;

– діти педагогічних працівників ДНЗ та ЗНЗ.

12.8. Керівники ДНЗ вносять в реєстр номер та дату наказу про зарахування дитини, відповідно статус заявки автоматично змінюється на «Зараховано» і відбувається зняття з черги.