День фізичної культури та спорту в ДНЗ №92

Хто з фізкультурою на «ти»,
В житті досягне він мети,
Бо в спорті — міць та сила
І для душі, й для тіла.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Саме з  нагоди дня фізичної культури і спорту 9 вересня 2017 року в ДНЗ № 92 «Світлячок» були проведені спортивні змагання між дітьми старших груп «Чомусики» і «Сонечка» під гаслом: «Зі спортом по життю».
Мета свята:  залучити дітей до здорового способу життя; сприяти фізичному розвитку дітей, їх силі, швидкості, спритності;   розвивати у дітей змагальні якості, почуття взаємодопомоги, підтримки.

В програму змагань входили естафети, а саме: “Кенгуру”, «Чия команда швидше збереться»,  „Передай м’яч над головою”,  «Ходьба на колінах» , «Скачки на м’ячах» , «Перегони з парасолями», «Не впусти кульку», а самим азартним був консурс  «Перетягування каната».

Всі змагання пройшли в напруженій запеклій боротьбі та на високому емоційному піднесенні. На святі переможених і переможців  не було, перемогла дружба. Саме головне, щоб наші діти були здоровими і бадьорими.

Хто здоровий, той сміється
Все йому в житті вдається.
Радість б`ється в нім щоднини
Це ж чудово для дитини!