День міста Миколаєва, 16.09.2017

З самого ранку, 16 вересня 2017 року, теплими промінцями привітало сонечко миколаївців з днем народження міста. Активну участь у святкуванні 228 річниці прийняв  колектив ДНЗ№92  «Світлячок» .

Робота виставки « Майбутнє Миколаєва в долонях наших дітей» розпочалася з презентації улюбленого  « Світлячка», під час якої.  кожна дитина мала змогу залишити силует своєї долоньки з вірою у щасливе майбутнє рідного  Миколаїва. Малюки із зацікавленням знайомилися з символікою міста.

На майстер – класі, технікою обривної аплікації,  діти із задоволенням прикрашали герб Миколаєва та емблему ДНЗ№92 « Світлячок».

Чудовий настрій від щасливих посмішок дітлахів панував цілий день.

Цікаво було всім…  Батьки допомагали дітям. Кожна дитина отримала незабутні емоції та позитивні враження від цього свята.