Для батьків дитини, яка відвідує ДНЗ №92

ПАМ’ЯТКА

Для батьків дитини, яка відвідує дошкільний навчальний заклад №92 «Світлячок».

У ДНЗ здійснюється дошкільна освіта дітей від 2  до 6 (7 річного) віку, відповідно до чинного законодавства.

ДНЗ працює з 6.30 до 18.30 щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів.
Про додаткові вихідні та скорочені дні батьки повідомляються письмовою об’явою.
Ранковий прийом дітей у ДНЗ здійснюється з 6.30 до 8.00.
Щоденно батьки забирають дітей до дому з 16.30 до 18.30.

До ДНЗ батьки приводять дитину:

• Здорову.
  • Охайно одягнену, відповідно погодним умовам.
  • У зручному взутті. Змінне взуття (капці, черевички тощо) повинно щільно фіксуватися на нозі дитини та мати каблук заввишки 1 см, з метою профілактики плоскостопості.

Прохання: маркуйте речі дитини (підписуйте або вишивайте її ініціали чи ім’я та прізвище), з метою їх збереження у ДНЗ.

Поважними причинами невідвідування дитиною ДНЗ є випадки, підкріплені відповідними документами:

• Хвороба дитини (медична довідка про стан здоров’я дитини перед поверненням у ДНЗ).
  • Відпустка батьків (довідка з місяця роботи батьків, медична довідка про етап здоров’я дитини перед поверненням у ДНЗ).
  • Літнє оздоровлення: 1 червня — 31 серпня (заява батьків, медична довідка про стан здоров’я дитини перед поверненням у ДНЗ).
  • Дитину можна залишити вдома за сімейними обставинами без подальшого подання медичної довідки про стан її здоров’я не більше, ніж на 2 дні.

У будь – якому випадку невідвідування ДНЗ, у перший день, до 8.30 батькам необхідно повідомити ихователям про причину відсутності дитини, та у подальшому періодично інформувати педагогів про стан здоров’я дитини. Т: 48-15-71.

У ДНЗ батьками надається медичні документи, якщо дитина відсутня у групі упродовж:

• 3-х днів та більше – медична довідка з карантинною відміткою;
  • місяця та більше – до довідки додається висновок про 3-х разовий посів на яйце глист.

До 15 числа поточного місяця батьки оплачують 60% місячної вартості харчування дитини у ДНЗ через відділення банківських установ чи термінал ПРИВАТбанку в ДНЗ №92.

У ДНЗ здійснюється 3-х разове харчування дітей
08:10 – 08:30 – сніданок
11:30-12:30 – обід (залежно від вікової групи)
15:15 – 15:30 – полуденнок
Щоденно з меню можна ознайомитися на стенді.

У ДНЗ батьки забезпечують дитину необхідними матеріалами та предметами:

• речами індивідуальної гігієни (носовичок, гребінець тощо);
  • канцтовари для занять РТЗ (розвиток творчих здібностей);
  • формою (шорти, футболка, чешки) для фізкультурних та музичних занять;
  • піжамою (у холодний період);
  • головним вбранням від сонця, змінною білизною;
  • рушничком для ніг (у літній період) тощо.

Відрахування дитини з ДНЗ відбувається у разі її відсутності під час навчального року: з 1 вересня по 31 травня без поважних причин, або без повідомлення від батьків про її хворобу, упродовж 2 місяців.

Батьки беруть активну участь у житті ДНЗ:

• батьківські збори, консультації, конференції;
  • свята, розваги, відкриті перегляди освітнього процесу;
  • покращення матеріально-технічної бази ДНЗ та своєї вікової групи;
  • створення оптимальних умов у ДНЗ та дома для здійснення дошкільної освіти дитини.

Батьки користуються бахілами у приміщенні ДНЗ.
Спільні старання батьків та працівників ДНЗ – запорука комфорту Вашої дитини, її розвиток та отримання якісної дошкільної освіти.