Дитина – від самого свого народження маленький дослідник, відкривач світу

Екологічне виховання – важливий напрямок у процесі формування  всебічно розвиненої особистості, системи знань про природу і виховання усвідомленого ставлення до неї. Велике значення в пізнавальному розвитку дітей, вихованню екологічної культури, правильної поведінки в природі має вирощування рослин на вікні – «Город на вікні».

19.02.2019  у «Світлячку» пройшов екологічний  конкурс-огляд «Город на вікні». Активну участь брали не лише вихователі, але і діти та їхні батьки.

Наявність таких міні-городів надає можливість дошкільнятам спостерігати за ростом та розвитком рослин, вчитися доглядати за ними. Вирощену власними руками зелену цибулю малята із задоволенням споживають, оскільки вже добре знають про її користь.