Екскурсія до музею суднобудування

Музеї – це культурно освітні та науково – дослідні заклади , що збирають, вивчають ,  експонують та зберігають  пам’ятки матеріальної та духовної культури, природничо – наукові колекції тощо. Музей, як спосіб пізнання світу, містить великий потенціал для особистого розвитку дошкільнят,  він розширює «середовище існування» дитини вже з дошкільного віку,є місцем  інтелектуального відпочинку. Миколаївський музей Суднобудування та Флоту- єдиний музей такого профілю в Україні. Його вважають перлиною корабельного краю та однією з візиток міста Миколаєва.  Що річчя, на початку навчального року, вихователі разом з дітьми дошкільного навчального  закладу№92 відвідують музей Суднобудування та морського флоту.    Ось і цього року 6 вересня до 229 річниці міста Миколаєва дошкільнята вирушили на екскурсії. Екскурсовод  Луцива Ірина Вікторівна дуже цікаво подала матеріал екскурсії. Діти уявили себе моряками, на чолі з капітаном…,  побували в трьох тематичних залах, де екскурсовод розповіла історію суднобудування. Дошкільнята   познайомилися колекцію кораблів  18-19століть,   навігаційні прилади, карти та форму моряків. Всі ці предмети – свідки героїчних боїв і перемог моряків. Але, найцікавішим експонатом в музеї була   панорама «Будування корабля».  Діти отримали багато позитивних емоцій . Музей суднобудування  і Флоту – унікальний історико-культурний об`єкт Миколаєва.  Кожна  дитина, так і дорослий зможе відчути себе справжнім моряком  і багато чого довідатися про  професію моряка та судно будівельника.