Екскурсія вихованців ДНЗ №92 до бібліотеки ЗОШ №60

За традицією вихованці випускних груп щороку у вересні  відвідують бібліотеки  загальноосвітніх шкіл № 60, 61. 14 вересня вихованці старшої групи Б “Чомусики” були гостями бібліотеки ЗОШ №60.

В бібліотеці нас зустріла привітна бібліотекар Танасова Раїса Григоріївна, яка дуже цікаво та змістовно розповіла про професію бібліотекаря. Познайомила в яких умовах і де саме треба зберігати книги, пригадали з дітьми про правила користування книгами.

Раїса Григоріївна провела вікторину під час якої діти з задоволенням відповідали на запитання  та відгадували загадки.  Бібліотекар  запропонувала дітям розглянути дитячі книги та журнали згідно віку дітей. В кінці нашої екскурсії  на згадку  про зустріч бібліотекар подарувала журнали дітям.

Ми дуже вдячні Танасовій Раїсі Григоріївні

У книжковому морі безкрайньому