Екскурсія вихованців ДНЗ № 92 до бібліотеки ЗОШ № 61

11 жовтня в старших групах «Ухтинки» та «Зернятка» ДНЗ№92 «Світлячок» відбулася довгоочікувана подія – екскурсія до бібліотеки ЗОШ №61. Це була наша перша екскурсія до такого закладу, тому вона була хвилюючою та цікавою. В бібліотеці нас очікував теплий та затишний прийом. Тема нашої першої зустрічі – це знайомство бібліотекою та правила поведінки в ній.

В бібліотеці нас зустріла привітна бібліотекар Климова Галина Іванівна, яка  дуже цікаво та змістовно розповіла про професію бібліотекаря. Познайомила в яких умовах і де саме треба зберігати книги – «хатинка книжок» – це полички, де живуть книжки. Пригадала з дітьми про правила користування книгами.

Галина Іванівна провела вікторину під час якої діти з задоволенням відповідали на запитання  та відгадували загадки.  Бібліотекар  запропонувала малятам розглянути дитячі книги та журнали згідно віку дітей. В кінці нашої екскурсії  на згадку  про зустріч показала мультфільми про бібліотеку  та подарувала журнали та книги для дітей.

Екскурсія приємно вразила дошкільнят. Діти багато чого дізналися цікавого. Я впевнена, що майбутні школярі будуть залюбки відвідувати бібліотеку.

Ми дуже вдячні  Климовій Галині Іванівні!!!!!!!
У книжковому морі безкрайньому
Вона, як справжній капітан