Город на підвіконні

За вікном ще прохолодно, а на підвіконнях дитячого садка №92 “Світлячок” зазеленіли городи! Так, справжні городи: з грядками, де дбайливо осіяні насіння огірків та томатів, з горщиками та теплицями, де заздалегідь були пророщені насіння квасолі, гороху, кукурудзи, які радують соковитими зеленими паростками.

23 лютого 2018 року в дошкільному закладі пройшов огляд “город на підвіконні”. Педагоги підійшли до цього процесу творчо і не просто висіяли насіння і посадили овочеві культури, а оформили його за різними темами. Тут  на вікнах з’явився: “Наш веселий город”, “У бабусі на подвір’ї”, “В гостях у фермера”. Діти із задоволенням доглядають за рослинами, знайомляться з їх будовою і особливостями, заповнюють щоденники спостереження, а також поповнюють запас вітамінів  зеленим луком, салатом, петрушкою.

Вирощені своїми руками кріп, зелена цибуля, петрушка потрапили в тарілочки з супом на обід. Красиво, смачно і корисно!

Коли пройдуть останні весняні заморозки, вихователі разом з дітьми висадять вирощену розсаду у відкритий ґрунт свого городу, а восени збируть багатий врожай.