Гра-квест “У пошуках скарбів”

(спортивна розвага до Дня фізкультурника для дітей старшого дошкільного віку)

Популярною розвагою для сучасних дітей сьогодні є гра-квест. Саме таку фізкуьтурну гру-квест”У пошуках скарбів” було проведено до Дня фізкультурника ,12 вересня 2018 року в дошкільному закладі №92 “Світлячок” для дітей груп “Ухтинки” і “Зернятка”.  До садочку вранці прийшли не дошкільнята, а маленькі “пірати”, які знайшли лист від відомого Джека Горобця.

Батьки і малюки креативно підійшли до створення піратського образу, наповнивши доброзичливою и веселою атмосферою дитячий садок. Вихователі теж  прийняли участь в спортивному квесті.

Діти вирушили в подорож, під час якої їх чекали різні перешкоди. Команди змагалися в силі, спритності, кмітливість виконуючи різні доручення Джека Горобця.  Долаючи перешкоди, «пірати» отримували один із семи ключів. Зібравши всі сім ключів, тільки одним можно було відичинити заховану скриню зі скарбом..

Всі впоралися із завданням на “відмінно”!

Скарб знайдено!

Учасники  отримали золоті монети, які виявились смачними солодощами.