Хоровод новорічних свят – яскраві та радісні події в житті дітей ДНЗ № 92

За вікном пролітає перший пухнастий сніжок, легенький морозець демонструє свої вишукані шедеври на віконцях нашого «Світлячка», а діти, ці маленькі непосидючі бешкетники вже майструють своїх новорічних сніговиків. Зима – це та чудова пора року, яка вміє дарувати приємні емоції та незабутнє враження. Адже, саме в цей період ми відзначаємо найулюбленіші свята всього світу. Новорічні ранки у кожному дитячому садочку – це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти і дорослі, бо знову починають вірити у казку, сподіватися на щасливі зміни, затамувавши подих, загадувати бажання.

Новорічний настрій з солодощами, фруктами подарував малюкам 19 грудня Святий Миколай. І затамувавши подих всі з нетерпінням чекали приходу Нового року. Малюки готували  листівки- запрошення до Діда Мороза. Вихователі, батьки та діти ДНЗ №92 «Світлячок» своїми руками виготовляли ялинкові іграшки, саморобні сніжинки, морозні візерунки на склі та різні  зимові поробки. З інтересом оформлювали фотозони, прикрасили садочок різнокольоровими гірляндами, паперовими сніжниками, блискучими намистинами, але головним атрибутом цього свята все ж залишилася новорічна ялинка. Ця красуня, в новому вбранні, створювала неповторну атмосферу на святкових ранках, які розпочалися з 24.12.2018 року, пройшли гучно і весело, з Дідусем Морозом, Снігуронькою, казковими героями, хороводами, піснями, іграми. Діти поринули у світ казки, новорічних перетворень і дива з чудовими подарунками!

Закінчився парад новорічних святкувань 28 грудня.

Трохи відпочивши від Нового року не помітили як прийшло велике Різдво – день народження Христа. Неможна уявити Різдво й без колядників, їх побажань, щирих пісень,  навіть театральної постановки – усе це ще одна світла і неповторна традиція нашого закладу. Вдало завершить зимові свята старий  Новий рік – Щедрий вечір, який святкуватимемо не зовсім гучно, але в ньому є своя особлива родзинка і вишуканий шарм. Адже, це свято є останнім, завершальним у ряді грандіозних подій і безкінечних веселощів.