Інформація про проведення ШМБ в НМЦ

16 березня 2018 року у приміщенні  Науково методичного центру УОММР досвідом з організації роботи з батьками майбутніх вихованців поділилася практичний психолог ДНЗ№ 92 Трунькова Н.П.

Захід проводився за участю Сливінської Т.О., методиста НМЦ та практичних психологів міста, у кількості 20 осіб.

Наталія Павлівна розповіла про те, що  така зустріч відбувається  щорічно  в дитячому садочку навесні та проводиться  у формі «Школи молодих батьків». До уваги колег були запропоновані методи та прийоми ознайомлення батьків з роботою  дошкільного закладу, з віковими особливостями дітей раннього віку, шляхи подолання процесу адаптації малюка до умов ДНЗ.

Практичні психологи відчули себе в ролі батьків, виконуючи вправи, які пропонувалися батькам майбутніх вихованців. Під час виконання завдання педагоги спілкувалися, отримали певні знання.

Заключним акордом стало обговорення та аналіз заходу під час якого присутні поділилися своїми враженнями та отримали пам’ятки, які завжди пропонувалися батькам («Знайомство з ДНЗ№ 92», «Вікові особливості  3 річного малюка», «Допоможемо дитині полюбити дитячий садок», « Послідовність одягання»).