Капітошки

На одному із мальовничих берегів Південного Буга,
У славному місті Миколаєві, знаходиться
Дитячий садок №92 «Світлячок».
До якого що ранку стікаються
Немов струмочки діти дошкільнята.
І один із цих струмочків біжить до групи «Капітошки».

Група інтенсивної педагогічної корекції.

Наша група краща всіх
Чути в ній веселий сміх
Не сумуємо а ні трошки
Бо зовуть нас Капітошки!

А піклуються про них:

Вихователь-методист: Воленчук Ольга Віталіївна вища освіта, стаж 22 роки
Вихователь: Гірняк Надія Іванівна сер. спец. освіта, спеціаліст, стаж 23 роки
Викладач хореографії: Охріменко Катерина Сергіївна вища освіта, спеціаліст, стаж 5 років
Вчитель–дефектолог: Приз Марина Володимирівна вища. освіта, спеціаліст, стаж 8 років
Практичний психолог: Трунькова Наталя Павлівна вищаосвіта, стаж 9 років

Кредо нашої педагогічної команди:

Хочу бути в житті ромашкою повною ніжності і теплоти, хочу в небі літати пташкою щоб досягти висоти, хочу бути в житті мурашкою, що постійно живе в труді і щоб праця не була даремною, а приносила добрі плоди. Люблю життя люблю дітей, милуюся красою світу. Живу в полоні багатьох ідей,щоб зберегти дошкільну освіту.

Л. Калуська

Ми прагнемо:

Пріоритетні напрямки роботи педагогів:

• Реалізація завдань програми  розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років «Віконечко».
  • Діагностика та виявлення можливостей кожної дитини, розвиток її здібностей та талантів.
  • Забезпечення дитині почуття емоційного благополуччя, свободи, і захисту гідності.
  • Виховувати дитину в любові, вчити бути в гармонії з собою і світом, зростати вільними, впевненими в собі і відповідальними за своє життя.
  • Залучати батьків до створення для дитини простору любові та безпеки розвитку позитивних моральних якостей та цінностей.
  • Розвиток мовленнєвих навичок та вмінь дітей через використання і вдосконалення методики опорних схем.

Невід’ємною частиною нашої щоденної роботи з формування правильної звуковимови є артикуляційні, дихальні вправи, та різноманітні пальчикові ігри.Для послуг дітей створенні центри ігрової діяльності,де діти оволодівають ігровими формами пізнавальної активності, встановлюють взаємини з навколишнім світом.

Капітошки ми маленькі,
Носики кирпаті.
Завжди гарно й весело
Тут у нашій хаті