Майстер-клас для батьків: “Фітбол – наш друг, партнер і тренажер”

Діти – такі енергійні, непосидючі! Кожну хвилину готові рухатися – бігати, стрибати. Протиприродно змушувати дітей сидіти на місці. Саме в русі закладаються основи міцного здоров’я.

Тому, в ДНЗ №92 “Світлячок” 30 листопада 2017 року був проведений захід для батьків: консультація і майстер-клас за участю дітей старшої групи “Чомусики” – “Фітбол – наш друг, партнер і тренажер”. Як відомо, дітей зацікавлюють дії з різноманітними предметами, тому зробити вправи цікавими і ефективними допоможе нестандартне обладнання. Таким обладнанням є фітбол (надувний гімнастичний м’яч).

Вправи на футболах мають оздоровчий вплив на організм дитини. За рахунок вібрації (при виконанні вправи) і амортизаційної функції м’яча поліпшується кровообіг внутрішніх органів. Вправи на м’ячах зміцнюють м’язи спини і черевного пресу, створюють хороший м’язовий корсет, розвивають координацію, але, головне – формують навички правильної постави.

Після консультації фізичного керівника Харківської С.М.,  діти показали майстер-клас вправ на фітболах. Отримавши корисну інформацію батьки повернулись додому з певним багажем знань.