Метод моделювання в розвитку дітей дошкільного віку

ДНЗ№ 92 Локація: «Метод моделювання в розвитку дітей дошкільного віку».

Практика використання методу моделювання, яку педагоги  ДНЗ № 92 представили на Ярмарку найуспішніших освітніх практик 2018, передбачає спільну діяльність педагога та дошкільника, спрямована на побудову моделей, яка забезпечує успішне освоєння дітьми знань про навколишній світ та допоможе в роботі вихователям дитячих садків та вчителям Нової школи.

Під час підготовки  локації перед нами постали питання: Як зацікавити  колег? Які інтерактивні способи  організації педагогів обрати для того, щоб повністю розкрити тему локації? Які посібники, дидактичний матеріал презентувати? Все це  ми враховували в процесі підготовки заходу… Методичний меседж; вправи для розминки, практична робота в підгрупах з моделями, схемами, мнемо- рядками; презентація методичних посібників; створення карти- підсумків  заходу за допомогою символів, умовних позначень – такі прийоми роботи забезпечили позитивний результат.

Зустріч викликала живий інтерес у наших колег- педагогів 17  дошкільних навчальних закладів міста. Вони щиро дякували за теплий прийом,  та корисний  матеріал для роботи з дітьми.