Twitter response:
ДНЗ "Світлячок"

Музей, як засіб пізнання світу

Музей, як засіб пізнання світу

Музей, як засіб пізнання світу, містить великий потенціал для особистісного розвитку дошкільнят, він розширює “середовище існування”.

Дитина, вже з дошкільного віку, має змогу відвідати місця для інтелектуального відпочинку. Звичайно, в умовах дитячого садка неможливо створити експозиції, що відповідають вимогам музейної справи. Саме тому, стало традицією проведення екскурсій в музеях міста Миколаєва для вихованців ДНЗ№ 92.

1 лютого дошкільнята відвідували музей В.В. Верещагіна. Екскурсовод Л.А.Джаданова дуже цікаво провела екскурсії  за темою “Побудовий жанр”, “Портрет”, та урізноманітнила свій лекторій іграми та фізкульт паузами, що сприяло кращому засвоєнню інформації, створила творчу позитивну атмосферу, нагадала про матеріали та техніки, що використовуються художниками під час створення картин. Матеріали такого  лекторію розвивають естетичні почуття, художній смак дітей, виховують культуру поведінки.

Дошкільнята знову і знову поринають у світ мистецтва, переглядаючи музейні експонати, щоразу отримують позитивні враження.