Освітні програми у ДНЗ № 92

Освітні програми, за якими організовується освітній процес у ДНЗ № 92

• Комплексна освітня програма “Дитина в дошкільні роки”, (авторський колектив: Богуш А.М., Грицишина Т.І, Демяненко О.Є, науковий керівник К.Л.Крутій, нова редакція – 2015 року).
    • Парціальні програми ДНЗ №92:
      Інструктор з фізичного виховання: “Казкова фізкультура”, програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку, (автор.Єфименко М.М.).
      Гурток хореографії: “Дитяча хореографія”, (Шевчук А.С.)
    • Програми для роботи з дітьми, які мають особливі  освітні потреби:
      Вчитель – дефектолог: Програма розвитку для дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років “Віконечко”, (за заг.ред Сак Т.В.)
      Вчитель – логопед: Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей середнього дошкільного віку із ЗНМ. (Трофименко Л.І. Програмно-методичний комплекс / За ред. Є.Ф.Соботович . -К.: “Актуальна освіта”, 2007рік).
    • Практичний психолог: Корекційно – розвивальна програма “Золоті краплинки”. (Л.Г. Гуменкова, Г.В. Кашивська “Психологічна газета” №17 2006 рік).
    • Корекційна – розвивальна програма “Пелюстки настрою”. (І.А. Трубнікова, 2009 рік).
    • Адаптаційна програма “Веселі хвилинки”.