Twitter response:
ДНЗ "Світлячок"

Педагогічна рада 30.08.2017

30.08.2017 року в дошкільному навчальному закладі № 92 «Світлячок» відбулося перше засідання педагогічної ради за темою « Напрямки роботи педагогічного колективу ДНЗ№92 на 2017 -2018 н.р»

За традицією, на педагогічну нараду були запрошені батьки вихованців закладу:
Христо Ірина Іванівна
Швейнова Світлана Миколаївна
Калмикова Юлія Миколаївна
Вельгам Інна Олександрівна
Ботезату Олена Анатоліївна
Задунайская Лариса Степанівна
Гресь Людмила Василівна

Завідуюча ДНЗ№92 Колісніченко Л.О. проаналізувала роботу колективу ДНЗ№92 за 2016-2017 н.р. та висвітлила питання, над якими необхідно працювати і педагогам, і батькам у майбутньому.
Педагоги закладу, разом з батьками, обговорили та затвердили проект річного плану ДНЗ№92 на 2017-2018. Враховуючи підсумки навчально-виховного процесу за 2016-17 навчальний рік. Педагогічний колектив спрямовує свою діяльність на вирішення проблеми: «Формування життєвої компетентності дитини на всіх етапах розвитку її особистості.»

Через реалізацію річних завдань:

  1. Забезпечення доступних знань та умінь дошкільнят про здоровий спосіб життя, активізації рухливої діяльності протягом дня у тісній взаємодії з родинами вихованців.
  2. Удосконалення роботи з формування мовленнєвої компетентності дитини в процесі організації театралізованої діяльності.

 

На завершення засідання педагогічної ради вихователі всіх груп продемонстрували найкращі посібники, які були підготовлені до нового навчального року. Батьків вихованців запрошено прийняти участь у проведенні огляду підготовки груп до нового навчального року.