Перший раз у дитсадок

Адаптація дітей до дошкільного закладу завжди була й лишається найбільш складним періодом, як для дитини так і для  батьків. Для того, щоб негативні емоції не стали перешкодою для дитини в період адаптації, у ДНЗ № 92  вже декілька років  працює «Школа молодих батьків», де батьки отримують консультації з питань розвитку й виховання малюків.

22.03.2018 року  відбулася перша зустріч, на якій батьків майбутніх вихованців познайомили з  дошкільним  закладом, познайомили з віковими особливостями дітей  3 річного віку.

На  другому  засіданні «Школи молодих батьків», 19.04.2018 року «Допоможемо дитині полюбити дитячий садок», практичний психолог, Трунькова Наталія Павлівна , розповіла батькам про особливості адаптаційного періоду дітей дошкільного віку.

Знайомство  з майбутніми  вихованцями відбулося 15.05.18 та 16.05.18 року. Дітлахам було запропоновано  комплекс спеціально організованих вправ   адаптаційної програми «Веселі хвилинки», потім малюки мали змогу в  ігровій формі поспілкуватися один з одним.

В цей час батьки мали можливість поспостерігати за поведінкою своїх дітей, за розвитком їх комунікативних навичок, зробити певні висновки та отримати рекомендації , як полегшити процес адаптації малюків до дошкільного закладу.

Діти отримали велике задоволення від зустрічі. Повертаючись додому у піднесеному настрої, з повітряними кульками в руках,  малята  з радістю обіцяли повернутись до нашого «Світлячка»