Планета Земля – наш рідний дім!

Ріки і гори, моря і поля –
Це наша рідна планета Земля.
Будь їй ти другом, люби, бережи,
Приклад у цьому усім покажи.

22 квітня-Міжнародний день Землі! Природне середовище нашої планети потребує привернення уваги до вирішення екологічних проблем навколишнього середовища нашої планети, яка є тендітною і вразливою. Люди самі гублять свою планету: вирубують ліси, забруднюють повітря, ґрунт і воду, осушують водойми. Ставлення людини до природи має змінюватись. І саме тому, щорічно, вихованці нашого дошкільного закладу приймають участь у проведенні екологічної  акції «Планета Земля — наш рідний дім!».

«Світлячок» готувався до цього дня заздалегідь. Вихователі проводили бесіди з дітьми на теми: «Наш спільний дім Земля», «Очистимо ліс від сміття», «Всім потрібна чиста вода», «Збережемо нашу планету». Читали екологічні книжки: «Азбука екології», «Казки про природу для дошкільнят», «Зернятка мудрості», де розповідається, що наша планета потребує захисту.

А, 23 квітня дитячий садочок зустрічав дітей і дорослих символом миру, чистоти навколишнього середовища – білими голубами, які виготовили власноруч з вихователями. Малеча, разом з дорослими висаджували в квітниках яскраву петунію, лілеї, хризантеми, півонію, гладіолуси, кущі троянд і прунуса. Молоді деревця вишні, сливи і кущі смородини урізноманітнили фруктовий сад нашого «Світлячка».

Весь день лунала музика. Панував гарний, святковий настрій.