Ухтинки

В групі «Ухтинки» велику увагу приділяють вихованню правильного і активного ставлення до об`єктів та явищ природи, розвитку допитливості і спостережливості у дітей,розвитку творчих здібностей засобами різноманітних творчих художніх технік,приділяють особливу увагу зміцненню здоров’я дітей.

Вихователь:
Гроздєва Зоряна Ярославівна
Помічник вихователя:
Кривошеєва Тетяна Володимирівна

Дитина – ніжний пагін, слабенька гілочка, що стане могутнім деревом, і тому дитинство й потребує особливої турботи, ніжності і обережності.

В.О. Сухомлинський

Пріоритетні напрямки роботи вихователів нашої групи:

1. Продовжувати роботу щодо збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров`я дітей шляхом поглиблення взаємодії з сім`ями вихованцями.
  2. Створення умов для повноцінного розвитку всебічно розвиненої творчої особистості, розвиток творчих художньо-естетичних здібностей в різних сферах діяльності.
  3. Допомогти дитині пізнати навколишній світ, сприяти формуванню позитивної соціальної компетентності, основних норм загальнолюдської моралі.

Наше педагогічне кредо

Спочатку любити, потім вчити. Ми повинні вірити в сили дитини  та допомогти їй повірити в себе.

Дитина приходить в дитячий садок не для того, щоб слухати, а для того щоб жити

Софія Руссова

Панорама

Керування