Чий такий красивий дім?
Грає променів вінок!
Сяє надпис “Світлячок”.
Це -наш любий дитсадок!

17 червня 1968 року відкрив свої двері, для малят міста Корабелів  – Миколаєва, новий дошкільний заклад № 92- «Ювілейний» – «Світлячок». Розташований садочок у затишному місці мікрорайону Варварівка, в обрамленні розкішних каштанів. Щиро люблять свій дитячий садок працівники, діти та їхні батьки! Намагаються зробити його більш яскравим, привабливим,затишним для малят. ДНЗ № 92 – садок комбінованого типу, має 8 груп: 1 група раннього віку, 5 – загального типу, 1  група для дітей з вадами мовлення, 1 група для дітей з затримкою психічного розвитку . П’ять днів на тиждень з 6.30 до 18.30 дитячий садок стає рідною домівкою для хлопчиків та дівчаток. Для тих, кому необхідно, працює чергова група. З дітьми займаються кваліфіковані спеціалісти: вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, практичний-психолог, інструктор з фізичного виховання, хореограф, музичний керівник.

Наш «Світлячок»- єдиний осередок розвитку та виховання дошкільників у мікрорайоні. Для комфорту та затишку в кожній групі створене необхідне розвивальне середовище. Діти почувають себе вільно та активно.

В садочку працює педагогічний колектив, який впроваджує в практику сучасні методи та прийоми виховання, що допомагають зробити змістовнішим – кожне заняття, цікавішою – кожну гру, пізнавальнішою кожну прогулянку. Девізом роботи всіх педагогів стали слова:

Найдорожчий скарб у кожного народу – його діти

С. Русова

Наслідуючи цю істину, велику увагу приділяємо укріпленню здоров’я малюків,через впровадження оздоровчих програм. Педагоги нашого дошкільного закладу основною своєю метою ставлять формування дитини,як особистості, майбутнього громадянина своєї країни. «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього». Саме тому, виховання любові до Батьківщини, до її історії та традицій є одним із напрямків роботи колективу. Цьому сприяють спеціально організовані заняття, «Свято рідної мови», вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Кожна дитина – це унікальний світ, яка має  свої таланти, здібності, розвитись яким необхідно допомогти. Заходи, які проводяться з дітьми стимулюють розкриття внутрішнього потенціалу кожної дитини, сприяють її розвитку.

Працюючи над Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Дитина в дошкільні роки», педагоги змогли поєднати традиційні та нетрадиційні методи та прийоми організації освітнього процесу, впроваджують сучасні педагогічні технології.

МИ ПРАГНЕМО створити освітнє середовище для пізнання дитиною цілісної картини світу, утвердження індивідуальності, набуття відчуття відповідальності, потреби творити добро, умови для розвитку дітей з особливими потребами.

МИ ПЕРЕКОНАНІ, що дитина приходить у наш світ для самопізнання, саморозвитку та самореалізації. Тому наше завдання: допомогти дитині пізнати та удосконалити себе та світ. Розвинути свій талант, стати творчою особистістю; навчитися свідомо і самостійно приймати рішення та робити вибір у своєму житті,

МИ УСВІДОМЛЮЄМО, що сприйняття життя дитиною, як радості пізнання світу, часто знаходиться в суперечності з вимогами дорослих. Саме тому: актуалізація педагогічного потенціалу родин, взаємодія з іншими соціальними інститутами – завдання сьогодення.

МИ ВПЕВНЕННІ, що впроваджуючи патріотичне виховання в освітньо-виховну систему роботи дошкільного закладу, педагоги сприяють гармонійному розвитку  особистості дитини, підготовці дітей до навчання  у школі, формуванню усвідомленого уявлення про себе як про повноправного громадянина України, який має не лише права, а й обов’язки  перед близькими людьми та іншими громадянами своєї держави.

МИ ЗНАЄМО, що об’єднавши досвід найкращих педагогів, любов до дітей, високо гуманну спрямованість, волю до свободи та добра, ми здатні змінити світ на краще.

В садочку працює команда творчих, досвідчених педагогів, яка є гордістю колективу. Всі вони мають відповідну освіту та основне їх покликання – робота з дітьми.

Ми знаємо, чого ми хочемо!
 Ми знаємо, як цього досягти!
 Ми знаємо, що ми це зробимо!

Отже, вихованці «Світлячка» – єдиного садочка у Варварівці – це жваві, всебічно розвинені хлопчики та дівчатка, добре підготовлені до школи.

Тих батьків, кого ми зацікавили, чекаємо за адресою:

м.Миколаїв, вул. Гастелло, 14А.
Телефон для довідок: (0512) 48-15-70
emаil: svetlyachok.detsad92@ukr.net