Школа молодих батьків

“Мати, пам’ятай, що ти головний педагог, головний вихователь. Від тебе залежить майбутнє суспільство…”

В.О. Сухомлинський

Успіх у майбутньому,  взаємодія з соціумом, залежить від емоцій, які найчастіше переживаєдитина.

З метою розширення та збагачення знань батьків щодо ролі емоційної сфери у становленні особистості дитини, в рамках «Школи молодих батьків», 01.02.2018 року в ДНЗ № 92 практичним психологом закладу Труньковою Н.П.,  проведено  практикум для батьків дітей середнього та молодшого віку “Емоційний розвиток дошкільника”.

Під час спілкування батьки  розробили “Правила спілкування зі своєю дитиною”, впізнали свій стиль виховання дитини в родині. Визначили форми і методи виховання, які впливають на психологічний розвиток  та емоційний стан особистості маленької людини. Поділилися своїми думками, мріями про те, якою вони хотіли б бачити свою дитину у майбутньому.

А, Притча “Година часу  для спілкування” сприяла усвідомленню важливості проведення батьками часу разом з дітьми, ролі батьківства  на ціннісно – емоційному рівні.

На завершення зустрічі, всі отримали пам’ятки “Виховання дитини в любові”.

“Дитина — рентгенівський знімок сім’ї”

А.Макаренко

Ребёнок учится тому,
Что видит у себя в дому,
Родители пример ему.
Кто при жене и детях груб,
Кому язык распутства люб,
Пусть помнит, что с лихвой получит
От них всё то, чему их учит.
Там где аббат не враг вина,
Вся братия пьяным – пьяна.
Не волк воспитывал овец,
Походку раку дал отец.
Коль видят нас и слышат дети,
Мы за дела свои в ответе.
И за слова…
Легко толкнуть
Детей на нехороший путь.
Держи в приличии свой дом,