Twitter response:
ДНЗ "Світлячок"

Шустрики

Ми “Шустрики” маленькі, Ми допитливі й гарненькі. Хочемо усе ми знати І розумними зростати.

Головна мета діяльності вихователів групи– виховати дитину здорову; виховати дитину щасливу; виховати дитину розумну. 

В групі «Шустрики» велику увагу приділяють вихованню правильного і активного ставлення до об`єктів та явищ природи, розвитку допитливості і спостережливості у дітей,розвитку творчих здібностей засобами різноманітних творчих художніх технік,приділяють особливу увагу зміцненню здоров’я дітей та формуванню знань про здоровий спосіб життя.

 

З ДІТЬМИ ПРАЦЮЮТЬ:

Вихователь: Косінова Оксана Михайлівна – освіта вища педагогічна, стаж роботи 17 років. Відзначається великою працьовитістю, щирою любов’ю до дітей,  високим рівнем загальної і професійної культури.

Вихователь: Стаднік Альона Валеріївна  – освіта вища педагогічна, стаж роботи 17  років. Завжди доброзичлива,  добра, лагідна. Намагається підходити до кожної дитини індивідуально, допомогти розвинути її позитивні якості.

Помічник вихователя в: Ніцко Христина Миколаївна-освіта середня спеціальна, стаж роботи 2 років. З любов’ ю та радістю допомагає  вихователю в усьому, вона завжди поруч, завжди підтримає  в будь-якій справі.

 

Пріоритетні напрямки роботи вихователів:

  • впровадження в роботу передового педагогічного досвіду К.А.Завгородньої « Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами різноманітних художніх технік»;
  • використання програми І.О Ликової «Кольорові долоньки»;
  • інноваційні технологію Н.В.Гавриш «Художнє слово і дитяче мовлення» та робота за коректурними таблицями.

 

Використовуємо у своїй роботі передовий педагогічний досвід нашої колеги О.В.Воленчук «Використання моделей-схем в процесі мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку»

Сонечко промінчасте Весело сміється. Це тому, що шустрикам, Весело живеться.

 

Ми переконані,що:

Дитинство – найважливіший період життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє яскраве, самобутнє неповторне життя. І від того, яке було дитинство, хто вів дитину за руки в дитячі роки, що ввійшло до її розуму, її серця з навколишнього світу – від цього значною мірою залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк.  

Від педагога залежить, чим стане серце дитини – ніжною квіткою чи засушеною корою. Заповітна мрія кожного мислячого педагога – щоб серце вихованця було чутливим до кожного слова вихователя, щоб дитяча душа відгукнулась, мов ніжна струна, на тонку музику його душі.

В.О. Сухомлинський

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ! МИ ДУЖЕ ЛЮБИМИ СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ І ЗАПРОШУЄМО ЗАВІТАТИ ДО НАС У ГОСТІ !!!

Ви можете бути впевнені, що група «Шустрики» стане для ваших дітей другою домівкою. Любові і душевного тепла вистачить на всіх, хто бажає прийти до нас!

 

Панорама

Керування ліворуч-праворуч – “мишою”, затіснувши ліву кнопку наблизити-віддалити – коліщатко “миші”