Слухачі курсів МОІППО в ДНЗ № 92

21.11.2018 року дошкільний навчальний заклад № 92 відвідали вихователі дитячих садків – слухачі  курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників  Обласного Миколаївського інституту післядипломної педагогічної  освіти, на чолі з керівником групи Мілєніною Г.С.

Тема зустрічі: «Застосування інформаційно- комунікативних технологій  для розвитку та навчання дітей дошкільного віку»

Перед початком  гостям було запропоновано фільми –роліки про роботу ДНЗ №92.

Завідувач ДНЗ № 92 Колісніченко Л.О. познайомила гостей з дошкільним закладом.

В першій, практичній частині,  до уваги учасників заходу були представлення  заняття:

Заняття з екологічного виховання «У підземній лабораторії», з вихованцями  групи з вадами мови, вихователь – Біла  О.В.

– Заняття по ознайомленню з оточуючим  «Українці ми маленькі, Україна  наша ненька»  в старшій групі «Ухтинки»,  вихователь – Гроздєва З.Я.

Під час екскурсії гостей познайомили з власним досвідом роботи  педагогів закладу:

-Використання схем-моделей в процесі розвитку мовлення дітей,

-Організація роботи з вихованцями 3 року життя за методикою Г.Домана,

-Музейна педагогіка в дитячому садку,

-Театралізована діяльність.

Працювала виставка найкращих дидактичних посібників.

У другій, теоретичній частині,  вихователь – методист Стаднік А.В. нагадала присутнім про важливість та необхідність впровадження  ІКТ у процес освітньої діяльності, про необхідність дотримання санітарно- гігієнічних норм, щоб не зашкодити малюку, переваги та вимоги з організації занять з використанням ІКТ та інше.

У третій, аналітичній частині, проведено педагогічний аналіз  відвіданих занять,  який допоміг присутнім ще раз переконатися, що заняття з використанням  інформаційно- комунікативних  технології  більш цікавіші для малюків, допомагають вихователю сконцентрувати увагу дітей, вирішують  більшу кількість завдань,  сприяють кращому засвоєнню знань, підвищенню результативності освітнього процесу.

На при кінці зустрічі, практичний психолог , Трунькова Н.П.,  за  допомогою метафоричних карток «Вона жінка» підсумувала,  що незважаючи на те, що ми всі різні, ми маємо індивідуальні особливості, риси характеру. Але нас об’єднує спільна професійна діяльність – формування особистості маленької людини.  І тільки  у спілкуванні ми можемо відшукати, визначити найрезультативніші методи і прийоми у вихованні дітей.

На згадку присутні отримали пам’ятки.

Гості висловили щиру подяку за теплий прийом, різнобічний формат зустрічі. Свої враження у формі віршів залишили в книзі відгуків та побажань.