Сонечка

Вас вітає група “СОНЕЧКА”

Свою любов, лагідність і тепло сердець віддають малюкам

Вихователі групи: Фльора Лілія Борисівна, Пономарьова Єлизавета Вадимівна

Помічник вихователя: Землянська Олена Петрівна

Чим займається група «Сонечка» ?

Напрями роботи вихователів: морально-етичний розвиток дошкільнят за творами В.О. Сухомлинського

З малих років учись жити так, щоб тобі було добре, приємно, коли робиш добре для людей, і неприємно, коли зробив щось погане, негідне.

В.О.Сухомлинський

Його унікальна «художня педагогіка» полонить дитячі душі щирістю, людяністю, любов’ю. Прищеплює маленьким українцям відчуття радості від праці, творчості.

Наша група є чудовим взірцем творчої уяви та дитячої фантазії вихованців тому, що в роботі з дітьми ми використовуємо методику ТРВЗ. Що ж таке ТРВЗ?

ТРВЗ (Теорія Розвитку Винахідливих Задач) – це педагогіка співтворчості , дорослий при цьому – своєрідний поводир , але в той же час іде трішки позаду. Тут є одна спільна справа – навчитися логіки мислення . Головне – зрозуміти, що дитина, яка думає , шукає вирішує свої проблеми , – це нормально!

Отже, ТРВЗ – це не готові рецепти , а робота в режимі постійного пошуку!

Ми добре розуміємо , що без допомоги батьків нам не обійтися. Тому,черговим посібником для дорослих стала книга «Школа радісної сім`ї», А.В. Яценко.

На заняттях ми використовуємо емоційний компонент: сюрпризний момент та ігрова мотивація зацікавлюють, підвищують пізнавальну активність дітей. Основними формами організації дітей є спеціально організовані заняття, дидактичні ігри та вправи. При складанні інтегрованих занять ми враховуємо принципи доступності та послідовності. Заняття проходять у ритмічній зміні різних видів діяльності. Діалог –гра – робота-урочистість!»

За методикою ТРВЗ ми працюємо протягом трьох років, починаючи з молодшої групи.

Від нас, дорослих залежить, що візьме з собою малюк у життя!

Панорама

Керування
наблизити/віддалити – коліщатко “миші”
ліворуч/праворуч, догори/донизу- “мишою”, затіснувши ліву кнопку