Спортивна розвага “Вогонь-друг, вогонь-ворог”

Навчити дітей відповідально поводитися з вогнем – справа досить складна, тому в ДНЗ №92, в рамках підготовки до Тижня безпеки життєдіяльності, 10 травня 2017 року з дітьми середньої групи «Зернятка» було проведено спортивну розвагу «Вогонь – друг, вогонь –  ворог». Малеча, разом з вихователем Третяк М.В. та інструктором з фізкультури Харківською С.М.,  переконалися, що вогонь може бути корисним і небезпечним, згадали про причини виникнення пожеж, їх наслідки; разом зі своїми друзями навчилися миттєво реагувати на небезпеку, яку створює вогонь, що вийшов із-під контролю.

Дошкільнята приймали участь у естафетах «В тісному крузі – вогонь збирає друзів», «Загаси вогонь», «Виклич рятувальну службу 101» та «Спритні рятівники», в яких проявили фізичні якості та знання з пожежної безпеки. Під час спортивної розваги панував гарний настрій та весела атмосфера.