Сторінка завідуючої

З 2003 року колектив ДНЗ № 92 очолює Колісніченко Людмила Олексіївна. У 1987 році закінчила Миколаївський педагогічний інститут.  Загальний педагогічний стаж – 35 років. Стаж роботи на посаді завідувача – 17 років.

Прийомні години завідуючої: ЧЕТВЕР, 13.00 – 17.30

Графік прийому громадян спеціалістами ДНЗ № 92

День тижня Години  прийому Спеціалісти
Понеділок 8.00 – 8.45 16.00 – 17.30 Практичний психолог – Трунькова Н.П.
Вівторок 8.00 – 8.45 16.00 – 17.30 Вихователь-методист – Стаднік А.В.
Середа 8.00 – 8.45 16.00 – 17.30 Старша медична сестра – Деркач Н.С.
П’ятниця 8.00 – 8.45 16.00 – 17.30 Завідувач господарством- Тодоренко М. Й.

Розпочав своє функціонування дитсадок «Ювілейний» – «Світлячок » з червня  1968 року. З 1997 року назву закладу – «Ювілейний», рішенням загальних зборів трудового колективу, змінено на «Світлячок». У 2013 році експертною комісією управління освіти Миколаївської міської ради ДНЗ № 92 атестовано на високому рівні.

Наш  дитячий садок люблять і дорослі  і малі мешканці мікрорайону  Варварівка. «Світлячок» вже понад 48 років радісно зустрічає своїх вихованців, впливає на формування  особистості дитини, виховує любов до рідного краю, України, готує до майбутнього життя. У Варварівці 12000 населення, з них  18%   виховувались в нашому  дитсадочку. За  49  років  близько 2200 жителів Варварівки стали випускниками  нашого  «Світлячка» і приводять до нас своїх дітей та онуків.

Керівник створює атмосферу творчого пошуку у педагогічному колективі та умови для впровадження інновацій в освітній процес.

«Дитинство – яскрава, неповторна сторінка в житті кожної людини, а дитячий садок – це той світ, в якому дитина проживає найважливіший період свого розвитку, і від того, хто буде поряд із нею, яким буде зміст  її виховання, що буде використовуватись для її розвитку, залежить не лише майбутнє дитини, а й майбутнє родини, майбутнє країни, майбутнє народу».

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу № 92 намагається створити умови психологічного комфорту, розвитку творчих здібностей, талантів, формування особистості кожної дитини. Навчально-виховний процес забезпечують  42 працівника: з них – 23 педагога, 1 медична сестра.

Рівень освіти

• Вища педагогічна – 19

З них:

• Фахова (дошкільна) – 10
  • Середня педагогічна – 4
  • Студенти- 1

Кваліфікація:

• “Спеціаліст вищої  категорія” – 3
  • “Спеціаліст  І категорії” – 1
  • “Спеціаліст ІІ категорії” – 7
  • “Спеціаліст” – 12

З них:

• “Вихователь – методист” – 1
  • Не атестовано – 5

Головні завдання   дошкільного навчального закладу № 92:

• задоволення потреб у здобутті дошкільної освіти на рівні державних стандартів;
  • різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі вивчення і врахування її особистісних здібностей, інтересів, потреб;
  • виховання морально, психічно і фізично здорового покоління;
  • формування соціальної і громадянської позиції, високого рівня правової, екологічної, духовної, моральної культури;
  • розвиток творчих здібностей дошкільнят, здатності до самостійного отримання та застосування знань і навичок в практичному житті;
  • підтримка обдарованих дітей .

Основні напрями розвитку дошкільного навчального закладу № 92:

• психологізація навчально-виховного процесу;
  • особистісно-орієнтований підхід;
  • оновлення навчально-виховного процесу на основі інноваційних освітніх технологій;
  • інформатизація та комп’ютеризація навчально-виховного процесу.