Twitter response:
ДНЗ "Світлячок"

Світлячку – 50! Ювілей ДНЗ № 92

На вулиці Гастелло є гарний дитсадок-
У квітах, у каштанах поринає цей затишний куток!
Сюди з усіх доріжок, щоранку, залюбки,
Летять, неначе птахи, щасливі малюки!

 

26 та 27 червня 2018 року в мікрорайоні Варварівка у  ДНЗ № 92 «Світлячок» відбулося святкування 50- річного ювілею від дня заснування закладу.  На святкування до Світлячка з подарунками та привітаннями завітали почесні  гості, хто постійно опікується дитячим садочком, допомагає, підтримує в усьому:

  • начальник Управління освіти Миколаївської міської  Личко Ганна Володимирівна ради, яка нагородила почесними грамотами та привітала усіх працівників садочку, діток та їх батьків зі святом, побажала усім здоров’я, побажала невичерпаної енергії та наснаги;
  • народний депутат України  Жолобецький Олександр Олександрович;
  • депутат Миколаївської міської ради Бернацький Олександр Вікторович;
  • голова адміністрації Центрального району Береза Олександр Дмитрович;
  • головні спеціалісти Управління освіти Миколаївської міської ради  Іванова Надія Миколаївна, Кузнецова Валентина Петрівна;
  • методист лабораторії методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вареник Тетяна Іванівна;
  • помічник народного депутата України Жолобецького О.О. Заруба Валентин Іванович;
  • фотокореспондент газети «Вечірній Миколаїв» Сайковський Олександр Олександрович .

Гостей познайомили з історією дошкільного навчального закладу № 92  Світлячок під час показу відео-фільму, який створено з нагоди святкування 50 – річного ювілею колективом садочка.

Від імені батьків слова щирої вдячності за виховання висловили колишні випускники закладу, представники батьківських комітетів груп: Сидорова Т.В., Костюк Ю.П. , Сабін М.В.

Для присутніх та гостей була запропонована концертна програма – справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які співали та танцювали, дарували чудовий настрій усім гостям.

На завершенні свята,  вихованці садочка запросили  гостей відпустити у  небо кульки мрії, надії та щастя, с побажаннями Світлячку! Малюків  в групах, чекали солодощі!