Twitter response:
ДНЗ "Світлячок"

Свято рідної мови в ДНЗ № 92 “Рідна мова калинова”

Моя чарівна, дивна мова,
Хто перелічить в ній слова?
Вона прекрасна і казкова,
Весела, щедра і жива.

Вже стало доброю традицією в ДНЗ №92 “Світлячок” проводити заходи з нагоди вшанування рідного слова, співучої материнської мови.

Протягом тижня з 15 лютого по 21 лютого 2018р. у кожній віковій групі пройшли заняття, на яких малюки знайомилися з найкращими зразками української літератури: віршами українських поетів, народними піснями, творами українських письменників, пройшли конкурси віршів “Рідна мово! Ти для нас завжди чудова”. Найкращі вірші прозвучали на  загально-садовому святі Рідної Мови, яке відбулося 22 лютого 2018 року. У всіх конкурсантів був піднесений настрій, панувала урочиста атмосфера. Вдягнуті у барвистий національний одяг, вони виразно декламували вірші про Батьківщину, про рідну мову, про національні символи нашої держави. Переможці, які були визначені журі конкурсу, отримали оплески від гостей, вихователів, батьків та нагороду за участь – святкову “Медаль переможця”.

Віримо, що всі присутні на святі своїми серцями і душами відчули, яка красива та мелодійна наша мова.

Гарний настрій, яскраві враження отримали малюки та гості на святі. Ось таке у нашому закладі відбулося свято з нагоди Дня рідної мови.