Тиждень чарівної казки

“Тиждень чарівної казки” з цікавими різноманітними розвагами та театралізованими виставами пройшов в нашому “Світлячку” з  19 по 23 лютого. Вихователі садочка використовували казку на протязі всього навчально-виховного процесу, як засіб виховання і вид мистецтва, до якого залучали дітей. Участь театральних виставах виховує у дітей впевненість в собі, сприяє розвитку комунікативних навичок, розвиває зв’язне мовлення. Дитина стає більш сміливішою і рішучою. Тож тиждень відкритих переглядів казок -драматизація пройшов вдало.

Дітьми було представлено до перегляду такі казки:

• старша група”Б” “Шустрики” показали казку “Червона шапочка”;
  • старша група”А” “Сонечка” показали казку “Котик і півник”;
  • середня”А”  “Ухтинки” представили казку “Три ведмеді”;
  • середня”Б” «Зернятка» показували казку “Теремок”;
  • друга молодша група «Шустрики» показали казку “Теремок”;
  • перша молодша група «Курчатко» теж підготували і показали казку “Курочка-ряба”;
  • логопедична «Барвінки» та корекціна групи «Капітошки» показали казку “Рукавичка”.

Як справжні актори, малята, передавали всі емоції своїх героїв: інтонацією, мімікою, жестами.

Усі вистави проходили по сюжетах улюблених казок, що принесло задоволення акторам і глядачам.