У дошкільному навчальному закладі № 92 «Світлячок» готуються до зустрічі майбутніх вихованців.

Після  попереднього формування списків дітей  на 2019-2020 навчальний рік, 21.03.2019,  на першій зустрічі «Школи молодих батьків» батьків малюків познайомили з роботою  дошкільного закладу, його історією. Як підготувати дитину до вступу у дитячий садок? Якими навичками може оволодіти дитина протягом третього року життя? Особливості поведінки малюка 2-х річного віку? Про ці та інші питання виховання й розвитку дітей, йшла мова на першій зустрічі. Надавалися індивідуальні рекомендації  щодо сформованості елементарних навичок, шкідливих звичок.

Як допомогти дитині полегшити процес адаптації до дитсадка? Як підготуватися батькам? Про це буде йти мова на наступній зустрічі,  11.04.2019, запрошення на яку вручили вже сьогодні.

До першого знайомства з малюками ми готуємось у травні. На дітей очікують хвилинки гри та спілкування з однолітками та вихователями, сюрпризи та подарунки.

Саме такі зустрічі формують у дітей та їх  позитивне відношення до дитячого садочка,  підвищують рівень психолого- педагогічних знань батьків, закладають фундамент доброзичливих стосунків  в колективі батьків, між батьками та педагогами.