Ухтинки

Знайомтесь – це ми  Ухтинки

Дитина – ніжний пагін, слабенька гілочка, що стане могутнім деревом, і тому дитинство й потребує особливої турботи, ніжності і обережності.

В.О. Сухомлинський
  В групі «Ухтинки» велику увагу приділяють вихованню правильного і активного ставлення до об`єктів та явищ природи, розвитку допитливості і спостережливості у дітей,розвитку творчих здібностей  засобами різноманітних творчих художніх технік,приділяють особливу увагу зміцненню здоров’я дітей.

Вихователь: Гроздєва Зоряна Ярославівна

Вихователь: Орехова Світлана Владиславівна

Помічник вихователя: Кривошеєва Тетяна Володимирівна

Пріоритетні напрямки роботи вихователів нашої групи:

• Продовжувати роботу щодо збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров`я дітей шляхом поглиблення взаємодії з сім`ями вихованцями.
  • Створення умов для повноцінного розвитку всебічно розвиненої творчої особистості, розвиток творчих художньо-естетичних здібностей в різних сферах діяльності.
  • Допомогти дитині пізнати навколишній світ, сприяти формуванню позитивної соціальної компетентності, основних норм загальнолюдської моралі.

Наше педагогічне кредо

Спочатку любити, потім вчити.

Ми повинні вірити в сили дитини та допомогти їй повірити в себе. Ми знаємо, що дитина  приходить у дитячий садок не для того щоб слухати, а для того щоб жити.

Панорама

Керування ліворуч-праворуч – “мишою”, затіснувши ліву кнопку наблизити-віддалити – коліщатко “миші”