Веселі курчатка

Головна мета діяльності вихователя дошкільного закладу – виховати дитину здорову; виховати дитину щасливу; виховати дитину розумну.

ЗНАЙОМТЕСЯ – ЦЕ ГРУПА «КУРЧАТКА»

Ми “Курчатка маленькі, Ми допитливі й гарненькі. Хочемо усе ми знати І розумними зростати.

Вихователь: Дарієнко Олена Леонідівна

Вихователь: Курочкіна Олена Вікторівна

Помічник вихователя: Кривуля Тамара Вікторівна

Педагоги використовують в роботі з дітьми сучасні педагогічні технології

• Передовий педагогічний досвід Боєвої Валентини Вікторовни  «Методика сенсорного розвитку дітей третього року життя засобами дидактичної гри».
  • Методика раннього- читання Глена Домана.

Вихователі групи «Курчатка» працюють за Методикою раннього читання Глена Домана

Методика Глена Домана- це «вундеркінд з пелюшок», це діти розумні, розвинуті і інтелектуально здатні. Методика раннього розвитку Глена Домана від 0 до 4 років включає в себе цілу систему інтелектуального и фізичного розвитку. Головне правильно організувати сам процес навчання, він відбувається за такою схемою: вихователь показує дитині картки зі цілими словами протягом всього 1-2 секунди. Дитина краще сприймає цілі слова, як би фотографує їх у пам’яті ніж окремі букви і склади. Методика Глена Домана побудована на тому, що дитині надають не букви або склади, а цілі слова написані на великих картонних смужках червоним кольором. Дитина побачивши кілька разів слово назавжди запам’ятає як воно читається,а побачивши багато слів сам по собі виведе правила читання і почне читати незнайомі. Почикати навчання потрібно з перших 5 слів, показуючи дитині картку протягом 1 секунди і вимовляючи слово яке написане на ній. Щодня потрібно додавати по 5 нових слів,а показ картинок проводити 3 рази на день.

За основу у нашій роботі ми взяли слова видатного педагога:

Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро,справедливість,красу-в цьому суть наших повчань. У цій справі немає дрібниць.Одне ваше слово може зруйнувати в дитині віру у вас як вихователя,збентежити дитячу душу.

В.О.Сухомлинський

Панорама

Керування
ліворуч-праворуч – “мишою”, затіснувши ліву кнопку