Веселі перегони

спортивне свято за участю батьків

Дитячий сміх, радісні посмішки  дорослих, так запам`ятався « День сім`ї»  у нашому садочку №92 «Світлячок» 17 травня відбулися веселі спортивні перегони «Тато, мама, друзі, я – спортивна сім`я». на перегонах стартувало дві команди: «Стріла» і «Факел».

Відбулися три тури змагань, де діти і батьки змагалися пліч-опліч, активно із задоволенням виконували завдання ведучих. В перервах між естафетами діти танцювали веселітаночки та співали пісні.

Перемогу здобула команда «Стріла», але без нагород не залишився ніхто. Члени журі вручили  командам заохочувальні призи, нагородили кожного учасника грамотою за активну участь у змаганнях та медалями «Сама спортивна сім`я».

Батьки виразили велику вдячність за організацію та прведення свята.

Спортивні змагання у такій формі значно підвищують інтерес дітей до фізичної культури. Завдяки отриманим радісним емоціям, діти відкрили для себе світ спорту яскравим і цікавим.

Учасники, вболівальники, вихователі, працівники закладу отримали міцний заряд енергії та хорошого настрою.