Виконання Громадського бюджету 2018 в ДНЗ №92

Що це в нас за дивина?
Ми ледь не випали з вікна!
Що, чарівник тут побував,
Та майданчик збудував?
Радіє наша дітвора –
Немає кращого двора!

706 голосів працівників ДНЗ № 92, батьків нашіх вихованців, близьких, знайомих, просто небайдужіх миколаївців забезпечили  перемогу проекту ДНЗ № 92 “Майбутнє наших дітей – в руках дорослих: Тільки найкраще для навчання та розвитку” у конкурсі  Громадський бюджет  Миколаїва – 2018!  326 000 грн. на встановлення нового, безпечного, сучасного  фізкультурно-ігрового обладнання групових  майданчиків, про яке мріяли дошкільнята, стало найкращим подарунком дітлахам в рік святкування 50- річного ювілея ДНЗ № 92 Світлячок!

Колектив, батьки вихованців “Світлячка”, малеча щиро дякують батькам, колегам – освітянам, Управлінню освіти Миколаївської міської ради, всім миколаївцям  за  підтримку!

Особлива подяка генеральному директору ТОВ Техноторг  Калюжному Ігорю Івановичу за допомогу у встановленні обладнання!

Малюки, колектив працівників ДНЗ № 92 і батьки вихованців!