За знаннями до рятувальників ПРЧ №3, музею Пожежної безпеки та охорони ДНЗ 92

З метою закріплення знань  про пожежну безпеку, вихованці ДНЗ № 92  «Світлячок» відвідали музей «Пожежної безпеки та охорони». У музеї нас зустріла привітна завідуюча виставковим центром ГУДНС, Щербина Лариса Юріївна , яка познайомила дітей  з історією розвитку пожежної охорони в країні та місті та основними функціями органів державного пожежного нагляду, їх завданнями і правами.

Під час екскурсії діти із зацікавленістю слухали розповідь про перші машини для тушіння пожеж,  мали можливість приміряти головні убори пожежників та ін.  Лариса Юріївна показала макети штучно створених пожежних ситуацій. Цікавинкою екскурсії став макет кімнати до та після пожежі.

Діти зробили висновки, що залишаючись вдома не потрібно гратися небезпечними речами. Продовженням екскурсії було відвідування  Пожежно –Рятувальної частини № 3,  де нас зустрів диспетчер, який  розповів дітям про роботу рятувальників. Діти мали можливість побачити, які є струмені води для гасіння різних видів пожеж, почути сигнали машини, яка мчить на виклик.

Нашим малюкам дуже сподобалась екскурсія, а хлопці пообіцяли, що обов`язково будуть рятувальниками, коли підростуть.

Діти дали слово Ларисі Юріївні  НІКОЛИ НЕ ГРАТИСЬ ІЗ ВОГНЕМ!

Вихователь:  Ткаченко О.В.