Знавці правил дорожнього руху

Розвага з правил дорожнього руху для дітей середньої групи «Шустрики» ДНЗ № 92.

Безпека на дорозі та знання правил дорожнього руху, основна мета проведення профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!». Тому, в період з 20 серпня по 20 вересня 2018 року  вихованці ДНЗ №92 «Світлячок»  закріплюють  навички правильної поведінки на  дорозі в різних видах ігрової діяльності, та під час проведення тематичних занять.

Але, найяскравішим,  як завжди,стає спортивна розвага. Ось і в цьому навчальному році вихованці середньої групи «Шустрики», з нетерпінням, очікували цього свята.   І нарешті 21 вересня 2018 року  відбулась  спортивна розвага  «Знавці правил дорожнього руху».

В гості до малят завітала старуха Шапокляк ,  яка не знає правил поведінки на дорозі. Діти поділились з нєю своїми знаннями: з захватом розповідали  вірші про правила дорожнього руху, з радістю змагалися в  різноманітних естафетах.  Крім того малята навчили   старуху Шапокляк розрізняти дорожні знаки,  показали своє уміння керувати машинами в естафеті «Маневрування», дотримуючись правил дорожнього руху.

Веселі ігри допомогли дітям ще раз переконатись, що дотримання правил дорожнього руху – це зовсім не жарт і виконувати  їх повинні  малі і дорослі.